Šamlík číslo jeden – predané

Šamlík číslo jeden – predané

Šamlík číslo jeden - Predané

zrenovovaný šamlík

Cena: 45 Euro
  Územčistý zrenovovaný dubový šamlík. Po primeranom prebrúsení zvetralej vrstvy dreva je viacnásobne ošetrený tvrdým voskovým olejom. Zdobený zapekanými bicyklovými článkami. Najdúch z dvora starého domu. Pôsobí mocným dojmom.

Napis predajcovi

3 + 9 =

Armor

Armor

Armor

Zrkadlo zo starého rámu a bicyklovej reťaze

Cena: 900 Euro
  Zrkadlo zhotovené zo starého dreveného rámu svatého obrázku. Rám je drásaný, morený do hnedočierna, olejovaný. Elipsa je kompletne obložená člankami bicyklovej reťaze pomocou malých klinčekov. Zrkadlo sa dá zavesiť vertikálne aj horizontálne.
Rozmery 70x126 cm.

Napis predajcovi

8 + 9 =

Spool Stool – predané

Spool Stool – predané

Spool Stool

Stolik z bubna na káble

Cena: 180 Euro
  Stolík zhotovený z pekne zvetralého bubna na káble s industrial patinou, ktorú namiešajú len slnko s dažďom. Stolík je starostlivo dohladka prebrúsený a triesky odstránené alebo zglejené. Je posadený na rozbiehavých bukových nožičkách, ktoré sa dajú odmontovať. Všetko ošetrené tvrdým voskovým olejom.
Priemer 70cm, výška 51cm

Napis predajcovi

14 + 5 =

Oriešok – predané

Oriešok – predané

Oriešok - Predané

vešiak z detských bežiek - PREDANÉ

Cena: 120 Euro
  Jednoduchý vešiak zo starých detských drevených bežiek. Na bielom disku pristáli obrúsené namorené drevené bežky, ktoré po naolejovaní kvalitným tvrdým voskovým olejom dostali medový nádych. Vešiak je decentný a bude sa dobre vynímať na bielej aj farebnej stene.

výška 160 cm
šírka 34 cm
priemer kruhu 47 cm

Napis predajcovi

11 + 10 =