Diamantel

Diamantel

Diamantel

vešiak z bežiek
Cena: 225 Euro
  Krásny štíhly vešiak z použitých starých bežiek Artis Diamant 681. Decentný motív, pekná typografia. Bežky sú pripevnené na dvoch bukových priečkach zozadu opatrených závesnými montážnymi otvormi a textilnou páskou proti poškrabaniu steny. Povrch vešiačikov tvorí tvrdá prášková farba.

Napis predajcovi

8 + 6 =

Dark side of the fridge

Dark side of the fridge

Dark side of the fridge

stojan na náušnice
Cena: 79 Euro
  Držiak na náušnice so spirituálnym nádychom vyrobený zo svetu ukrytej, ale tvarovo legendárnej mriežky chladiča starej chladničky. Je možné ho zavesiť na stenu, alebo niekam položiť – má podopieraciu nohu. Rozmer 32x43,5x6 cm.

V pripade záujmu, alebo otázok píšte na jurovyboh@gmail.com

Napis predajcovi

7 + 8 =

Aurel

Aurel

Aurel

Vešiak zo starých bežiek
Cena: 200 Euro
  Dlhočizné bežky artis rubin a crystal pozlátené plátkovým zlatom na fólii a lakované matným lakom. Lak vytovril príjemný saténový lesk. Sú pripevnené k drevenému disku z preglejky starého bubna na káble. Kompozíciu dopĺňajú jednoduché dubové vešiačiky striekané na bielo. Vešiak sa vešia na zadnej strane disku na háky kotvené v stene. Pôsobí elegantne.
Výška 213 cm, priemer kruhu 57cm, šírka vešiaka 35cm

Napis predajcovi

12 + 8 =

Oriešok – predané

Oriešok – predané

Oriešok - Predané

vešiak z detských bežiek - PREDANÉ
Cena: 120 Euro
  Jednoduchý vešiak zo starých detských drevených bežiek. Na bielom disku pristáli obrúsené namorené drevené bežky, ktoré po naolejovaní kvalitným tvrdým voskovým olejom dostali medový nádych. Vešiak je decentný a bude sa dobre vynímať na bielej aj farebnej stene.

výška 160 cm
šírka 34 cm
priemer kruhu 47 cm

Napis predajcovi

14 + 4 =

Diamantel

Diamantel

Diamantel

Vešiak zo starých bežiek
Cena: 225 Euro
  Krásny štíhly vešiak z použitých starých bežiek Artis Diamant 681. Bežky pripevnené na dvoch bukových priečkach zo zadu opatrených závesnými montážnymi otvormi a textilnou páskou proti poškrabaniu steny. Povrch vešiačikov tvorí tvrdá prášková farba. Bežky boli roky používané takže pod novým lakom vidno drobné škrabance, ktoré patria k recy dizajnu tohoto druhu. Vešiak sa dá vidieť v showroome redesigned na Radlinského 28 v Bratislave.

Výška 210cm
Šírka 34cm

Napis predajcovi

4 + 3 =