Ani neviem ako začať. Pod týmto príspevkom je na blogu presne 21 článkov, v ktorých sú poschovávané výmysly nejakého človeka. To akože mňa. Tak to predpokladám vyzerá zvonku. Z môjho pohľadu je za týmto všetkým na tomto blogu hlavne sen. Ako povedal ktosi (myslím že Yossi) na TEDx-e, nieje to sen ktorý mám ja, ale sen ktorý má mňa. Sen, ktorý sa mi deje, sen ako dar, sen ktorý ma sprevádza a privádza k… Posledné týždne som cítil, že sa niečo stane. Čosi väčšie ako zmajstrovať lampu a zavesiť ju na blog a na Sashe aj keď aj to je fajn. Hovoril mi to On aj ľudia, ktorých mi občas posiela do cesty, aby mi to potvrdili. A stalo sa. Niekto tomu hovorí pečený holub, ja to beriem dosť osobne. Dostal som ponuku pomôcť s dizajnom scény TEDx-u a možnosť prezentovať REPA. Začalo sa jedno pekné dobrodružstvo, do ktorého som pozval môjho kamaráta Martina Suttnera, a dobre som urobil. Ďakujem Martin, sám by som to nezvládol. Celý tím TEDx-u bol postavený na obrovskej odvahe a dôvere ľuďom. Fotiek ako to dopadlo nájdeš veľa tu. Ja pridávam aj fotky z kuchyne.

Nápis TEDxBratislava. 3xpodlahová OSB 2050x675x18mm, 150 ks skrutiek, 200 m šnúry na prádlo, 1xbiely Akryl sprej. Presnosť vyhotovenia kontroloval Mentol…

Svietiaca intergalaktická obluda, priemer 110 cm, 50 litrový plastový sud, spolu 180 fliaš Magnesia a Rajec, strihaných a tavených do špirály, 180 skrutiek, zdroj 250 Watt, zatiaľ najväčšia vec od REPA.

Čierny koberec s priemerom 4m polepený maliarskou páskou a striekaný Belton/Molotowom „Traffic red“
Deckám zostal na ihrisku obetný kruh…

Celú scénu dopĺňala sofa z europaliet a molitanov obalených do filtračného tatratexu, stolík a taburet z bubnov na káble. Ich prerábky sme, ale zabudli fotiť.

Prezentácia bola napriek nedostatku času na prípravu celkom fajn.
Ďakujem…